Hledáme

• Do našeho týmu hledáme někoho, kdo s námi ponese vizi Brány dál.

Chceš:

• pracovat v malé škole, kde se s každým žákem budeš dobře znát?

• být součastí křesťanského učitelského sboru, ve kterém „neseme starosti jedni druhých“?

• chceš předávat dětem hodnoty a postoje, které mají smysl?

Jsi ochoten:

• být součastí sboru Jednoty bratrské v Nové Pace, který školu zřizuje?

• respektovat hodnoty a důrazy, které škola nese?

• učit se novým věcem a stále se rozvíjet?

Pokud ano, pak je možné, že volná místa čekají právě na tebe!

• 2021/2022

Volné učitelské pozice

• Učitel fyziky
          Baví tě předávat dětem, jak funguje svět, objevovat ho spolu s nimi, provádět pokusy a vůbec hrát si s nimi na vědce? Co se stát naším fyzikářem?

• Učitel biologie
          Chodíš rád s dětmi do přírody, ukazuješ jim stromy, ptáky a breberky pod kameny? Zkoumáš jak příroda okolo nás funguje a umíš vysvětlit, co a jak funguje v našem těle? Učitel přírodopisu by z tebe byl jak vyšitý.

• Učitel informatiky
          Není ti cizí programování v Scratchi, hraní si s Ozoboty a další technikou? Dokážeš nadchnout pro technické obory nejenom kluky? Tak co učit informatiku v Bráně?
    • Dále hledáme…

• Kuchař
        Nedělá ti problém unést hrnec plný těstovin, vyndat pekáč z konvektomatu, nalévat polévku živým dětem a ještě se pří tom na ně usmívat? Místo kuchaře by mohlo být právě pro tebe.

• Hospodář/hospodářka
        Vyznáš se v účtech, rád zvedáš telefony, komunikuješ s hosty, nakupuješ kancelářské potřeby a zkrátka zvládneš i všechno možné další? Staň se jednou z nejdůležitějších osob školy, samotným jejím srdcem — hospodářkou!
    • V případě zájmu o jakoukoliv pozici kontaktujte paní ředitelku Danu Kašparovou:

dana.kasparova@zsmsbrana.cz