• O MŠ

• Mateřská škola je otevřena všem dětem bez rozdílu. Jde o školu rodinného typu, která je založena na fungující spolupráci rodič – dítě – učitel, respektuje individuální přístup ke každému dítěti. Děti se vzdělávají v některých činnostech společně, v jiných odděleně v závislosti na počtu přítomných dětí a jejich věkovém rozložení. Každé ráno začíná společným zahájením dne, kde jsou společně všechny děti. Tam mají možnost přijít také rodiče i veřejnost.

Mateřská škola zabezpečuje uspokojování přirozených potřeb dítěte a všestranný rozvoj jeho osobnosti. Navazuje na výchovu v rodině a v součinnosti s ní zajišťuje rozvíjení dětských schopností a dovedností tak, aby byla respektována dětská individualita. Mateřská škola pracuje podle školního vzdělávacího programu „KLÍČ“ (K - komunikace, L - laskavé vztahy, I – individuální přístup, Č – činorodost).

• Odpolední aktivity

• Pondělí

POHYBOVKY" - p.uč. Petra K.

PŘEDŠKOLÁCI - pro 5-6/7 leté děti, všeobecná školní příprava, p.uč. Petra M.

ZPĚVÁČCI hudebně pohybové aktivity, rodiče a ostatní vítáni

ŠPANĚLŠTINA - p.uč. Pavla

Přihlášky – do konce září, formuláře v MŠ; cena pro dítě 20,- Kč/den.

• BRÁNA, základní škola a mateřská škola
      • kancelar@zsmsbrana.cz
      • Heřmanická 340