Vize školy:

22.5.2020 od 17 hodin
v Centrálu

Návštěva 7. ledna 2020

Vážená paní ředitelko, milí kolegové,

ráda bych Vám poděkovala za milé přijetí dne 7. ledna 2020. Do Vaší školy mě přivedly náslechy v hodinách dějepisu a českého jazyka pana učitele Judy Kalety, které byly obohaceny prací s novou digitální aplikací Historylab. Aplikaci vyvíjí Ústav pro studium totalitních režimů ve spolupráci s řadou dalších institucí a jejím cílem je umožnit žákům na základních a středních školách pracovat s historickými prameny v digitálním prostředí. Aktuálně probíhá třetí vlna testování a já jsem velice ráda, že se žáci druhého stupně ZŠ Brána mohli do ověřování tohoto nového nástroje pro výuku zapojit. Přála bych si, aby více škol v ČR republice nabízelo svým žákům nejen příležitost podílet se na vývoji aktuálních didaktických novinek, ale především trávit čas v tak podnětném a přívětivém prostředí, jaké panuje u Vás. Přeji Vám i do dalších let hodně zdraru a dobré pohody.
PhDr. Hana Havlůjová, Ph.D.
Katedra dějin a didaktiky dějepisu
Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy

Informační leták školy BRÁNA

Důležité informace