• Návrat k prezenční výuce

• Od pondělí 30. listopadu 2020 se otevírá prezenční výuka pro celou ZŠ Brána.

Žáci se budou vzdělávat dle původního rozvrhu. Mají povinnost nosit roušky, mít ve třídě teplé oblečení z důvodu častého větrání.

Tělesná výchova bude probíhat formou vycházek a cvičení venku, předmět Pěvecký sbor bude mít formu tance nebo dramatické výchovy.

Školní družina ranní a odpolední , také školní jídelna jsou v běžném provozu.

Dle doporučení ministerstva budou žáci vzděláváni také ve venkovních prostorách.

Rodičům není dovolen vstup do budovy školy, pouze v důvodných případech za přijetí režimových opatření.

Školní jídelna - od 30.11.2020 jsou žáci všech ročníků automaticky přihlášeni ke stravování. V případě potřeby tedy stravu odhlašte.

• Létající ptačí krása

• Vernisáž soutěžních výtvarných prací "Létající ptačí krása" se uskuteční dne 3. prosince 2020 v 16.30 v prostorách ZŠ Brána. Informace týkající se dnů otevřených dveří zveřejníme později dle aktuálního epidemiologického vývoje. Na vítěze soutěže čekají diplomy s knižní odměnou a všichni účastníci si mohou odnést malou pozornost. Jména vítězů ve všech kategoriích budou zveřejněna 30. 11. 2020 na webu školy.

Děkujeme všem mladým umělcům za zdařilá výtvarná díla!

• Návrat nejmladších žáků k prezenční výuce!

• Dne 18. 11. 2020 nastoupí 1. a 2. ročník ZŠ. V provozu je školní družina a školní jídelna. Zpěv a sportovní činnosti jsou zakázány, ale budou probíhat časté vycházky na čerstvém vzduchu. Nezapomeňte nosit roušky a teplé oblečení do tříd z důvodu častého větrání.

• Oznámení školní jídelny

• Žáci 1. a 2. třídy se vrací od 18.11.2020 k prezenční výuce. Od tohota data jsou automaticky přihlášeni ke stravování. V případě potřeby tedy prosíme o připadné odhlášení.