Kniha návštěv

Praxe

Datum: 09.10.2018 | Vložil: Zora Spurná, Křesťanská Základní a Mateřská škola Jana Husa Brno

Ve škole Brána jsem strávila několik příjemných dnů v rámci své praxe. Po celou dobu jsem vnímala velice přátelské a pokojné prostředí pro práci. Velmi se mi líbil přístup dětí k dospělým, kdy jsou vedeny k projevování respektu a úcty. Celý čas mi ve všem paní ředitelka i učitelé vycházeli vstříc a byli ve všem nápomocní.

Несколько фактов о Челябинске

Datum: 29.11.2018 | Vložil: Ashleydopsy

В 1990-х и 2000-х годах целый ряд производств в городе прекратил существование из-за сложной экономической ситуации<>]<>0]. К концу 2010-х Челябинск имеет серьёзные экологические проблемы , в частности, почти ежедневное загрязнение воздуха, что является одной из причин оттока населения в другие регионы страны<>1] . Челябинск также испытывает серьёзные трудности в хозяйственной и экономической сферах, что проявляется в деградировавших дорожной сети и общественном транспорте , а также в отсутствии городского благоустройства и архитектуры . Тем не менее, Челябинск является одним из крупнейших культурных, экономических, деловых и промышленных центров Урала, где промышленность составляет 38 % от валового муниципального продукта<>2] .

<b>Озеро Смолино</b>

В черте города Челябинска расплескала матушка-природа лазоревые воды озера Смолино, возраст которого уходит глубоко в века, а точнее колеблется в районе 3 миллионов лет. Доказательством служит найденное на берегах грузило доисторического рыбака, датированное аж 4 тысячелетием до н. э.

Москва выездной мобильный шиномонтаж

Datum: 30.11.2018 | Vložil: DavidMom

Выездной мобильный шиномонтаж в Москве и МО круглосуточно!
Мегафон: +7(495)908-97-71
Мтс: +7(915)448-25-25
Хранение шин.
1. Шиномонтажные работы.
2. Снятие секреток.
3. Переобувка шин.
4. Ремонт проколов и порезов.
Выездной шиномонтаж 24 часа в Москве и МО.
Звоните!

Test, just a test

Datum: 03.12.2018 | Vložil: JamesPenia

Hello. And Bye.

Мобильный, выездной шиномонтаж в Москве круглосуточно!

Datum: 14.12.2018 | Vložil: MShinom

Мобильный, выездной шиномонтаж в Москве круглосуточно!
Мегафон: +7(495)908-97-71
Мтс: +7(915)448-25-25
Хранение шин.
1. Шиномонтажные работы.
2. Снятие секреток.
3. Переобувка шин.
4. Ремонт проколов и порезов.
Выездной шиномонтаж 24 часа в Москве и МО.
Звоните!

Brána

Datum: 24.04.2018 | Vložil: LM, studentka učitelství na UP Olomouc

Řekla bych, že tato škola nejde úplně s dnešním trendem, který je založený na výkonu a množství výsledků za jakoukoliv cenu. Spíš jsem vnímala snahu učitelů předat dětem informace, které jsou pro ně využitelné a také hodnoty pro život, které jsou snad ještě cennější než informace samotné (aniž by děti byly o cokoliv ochuzeny). Celkově je ve škole vstřícné prostředí, ve kterém se přistupuje s úctou (nejen k dětem), a v němž se odráží to, že žáci i učitelé spolu navzájem komunikují. Jistě, v každé škole je potřeba, aby se žáci připravovali a učili - každý kdo chce něco získat, musí vyvinout jakousi energii. Ale myslím si, že v téhle škole se tlak na žáka zbytečně nezveličuje, spíš je snaha být žákům průvodcem a mentorem k dosažení vzdělání.

Co mi dala škola Brána?

Datum: 27.03.2017 | Vložil: O.M., absolvent

Naučil jsem se to, co jsem měl umět na střední školu. Uvědomuji si, že jsem toho mnoho využil. Na obráběče kovu potřebuji umět dělat rukama. Proto se mi hodilo také vše praktické, co mi škola dala.

Investice, která se v životě neztratí.

Datum: 22.03.2017 | Vložil: Doc. Ing. Ondřej Krejcar, Ph.D., otec

Mateřská škola Brána se otevřela přesně v době, kdy jsme hledali pro naši první dceru školku s menším kolektivem, osobním přístupem učitelů a aktivní komunikací s pedagogy. Jako předchozí roky jsme měli zpočátku obavy, jak bude dcera vnímat nové prostředí a další nové věci. K našemu naprostému překvapení všechno zvládala výtečně a během jednoho týdne se naučila nejen držet vůbec tužku v ruce správně, ale i malovat! Od té doby ušla ona, MŠ i ZŠ Brána velký kus cesty pospolu. Nyní je hrdou žákyní ZŠ Brána spolu se svou mladší sestrou. Obě části školy mohu jen doporučit. Výchova a vzdělání, které tam učitelé vkládají do dětí spolu s křesťanskými základy, se jim v životě nikdy neztratí!

Co mi dala škola BRÁNA

Datum: 20.03.2017 | Vložil: V.O., absolventka

Tato škola mi dala hodně věcí do života. Například mne naučila komunikovat s mladšími, stejně starými i staršími lidmi. Hodně se mi líbilo, že tam byly společné akce celé školy, dokonce na víc dnů. Také jsem v Bráně získala dobré hudební základy.

Čím mě obohatila BRÁNA

Datum: 20.03.2017 | Vložil: D.S., Absolventka

Tato škola mě naučila hledět si své práce a nehledět na to, co dělají ostatní. Díky častému psaní slohů a diktátů, častému odevzdávání čtenářských deníků a časté recitaci se mi tyto aktivity staly oblibou a s radostí je vyhledávám. A také jsem se naučila lépe zpívat. Z toho mám velkou radost, a proto stále ráda zpívám.

1 | 2 | 3 | 4 >>

DIPLOMOVÁ PRÁCE

paní učitelky Niny Kačírové, která si vybrala naši školu pro svoji práci na téma Postoje učitelů křesťanských škol. Jako další školu si zvolila ZŠ Noe v Pardubicích.  /vloženo 25.9.2015/